Напередодні літніх канікул колектив БО «Європейський фонд допомоги» разом із волонтерами, які на постійній основі підтримують та відвідують дітей, завітали до Антонінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.
Цього разу ми привезли для дітей солодкі гостинці, поспілкувалися, провели час у теплій та дружній атмосфері, поділилися позитивними емоціями та гарним настроєм.
Для нас надзвичайно важливо не лише надавати допомогу, а й дарувати дітям увагу, турботу та відчуття підтримки. Саме такі зустрічі наповнюють серця радістю та залишають теплі спогади.
Щиро бажаємо всім діткам веселих, безпечних та яскравих літніх канікул, нових вражень, щасливих моментів і здійснення найзаповітніших мрій!
Дякуємо всім волонтерам і небайдужим людям, які допомагають творити добро разом з нами. 💙💛
